CMTB1-63DC 4P DC solarni MCB minijaturni prekidač
Detalji o proizvodu
Minijaturni prekidač DC MCB CMTB1-63 može zaštititi električne uređaje i drugu opremu za opterećenje od preopterećenja i kratkog spoja te zaštititi sigurnost strujnog kruga. Većina DC MCB-a koristi neke istosmjerne sustave poput novih izvora energije, solarnih fotonaponskih sustava itd. Naponska stanja DC MCB-a općenito su od DC 12V do 1000V, a nazivna struja može doseći do 63A.
| Standard | IEC/EN 60947-2 |
| Nazivna struja In (A) | 1A - 63A |
| Poljaci | 4P |
| Nazivni napon Ue (V) | 1000 V |
| Nazivna frekvencija | 50/60 Hz |
| Nazivna kratkospojna snaga Icn | 6000A |
| Temperatura okoline | -20℃~+70℃ |
| Vrsta krivulje | C |
| Stupanj onečišćenja | 3 |
| Nadmorska visina | ≤ 2000 m |
| Maksimalni kapacitet ožičenja | 25 m² |
| Montaža | 35 mm DIN šina |
| Vrsta dolazne linije | Vrh |
Prednost
1. Zaštita strujnih krugova od struje kratkog spoja
2. Zaštita strujnih krugova od struje preopterećenja
3. Visoka prekidna moć
4. Lijep dizajn i jednostavna instalacija
Poljaci
Primjena
Minijaturni prekidači istosmjerne struje (DC CCB) široko se koriste u nekim sustavima istosmjerne struje poput novih energetskih sustava, solarnih fotonaponskih sustava itd.
Drugi
Pakiranje
3 komada po unutarnjoj kutiji, 60 komada po vanjskoj kutiji.
Dimenzije po vanjskoj kutiji: 41*21,5*41,5 cm
Pitanja i odgovori
S certifikatima sustava upravljanja ISO 9001 i ISO14001, proizvodi su kvalificirani međunarodnim certifikatima CCC, CE i CB.
Glavna tržnica
MUTAI Electric se fokusira na tržište Bliskog istoka, Afrike, Jugoistočne Azije, Južne Amerike i Rusije.
Zašto odabrati nas
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








