MUTAI CMTB1LE-63 1P N Automatski prekidač s diferencijalnom strujom RCBO
Detalji o proizvodu
Automatski prekidač na diferencijalnu struju CMTB1LE-63 može zaštititi ljude i električnu energiju od strujnog udara, kratkog spoja i preopterećenja. RCBO se uglavnom koristi u komercijalnim i stambenim zgradama. U skladu je sa standardom IEC61009-1.
RCBO CMTB1LE-63 primjenjiv je za AC50/60HZ, nazivni napon 230V/240V/400V/415V i nazivnu struju do 63A.
| Naziv proizvoda | RCBO (Regulator diferencijalne zaštite) |
| Broj modela | CMTB1LE-63 1P+N |
| Standard | IEC61009-1 |
| Nazivna struja In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poljaci | 1P+N |
| Nazivni napon Ue (V) | 230 V |
| Nazivna frekvencija | AC 50/60Hz |
| Nazivna kratkospojna snaga Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nazivni impulsni napon Uimp | 4000 V |
| Temperatura okoline | -20℃~+40℃ |
| Vrsta trenutnog otpuštanja | CD |
| Nazivna preostala radna struja In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Krivulja
Dimenzije obrisa i ugradnje (mm)
Prednost
1. Zaštita strujnih krugova od kratkog spoja, preopterećenja i propuštanja uzemljenja
2. Jednostavna instalacija: Prekidači struje diferencijala mogu se ugraditi u bilo koju razvodnu ploču ili električnu kutiju, što ih čini jednostavnim za ugradnju.
3. Osjetljivost: Mogu detektirati čak i male količine curenja struje u zemlju
Poljaci
Primjena
Minijaturni prekidači MCB su profesionalni i široko se koriste u zgradarstvu, stambenim objektima, industrijskim primjenama i prijenosu električne energije.
Drugi
Pakiranje
4 komada po unutarnjoj kutiji, 80 komada po vanjskoj kutiji.
Dimenzije po vanjskoj kutiji: 41*21,5*41,5 cm
Glavna tržnica
MUTAI Electric se fokusira na tržište Bliskog istoka, Afrike, Jugoistočne Azije, Južne Amerike i Rusije.
Zašto odabrati nas
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












