MUTAI CMTB1LE-63 2P RCBO prekidač s diferencijalnom strujom
Detalji o proizvodu
RCBO štiti od opasnosti od električnog udara i požara uzrokovanih spojevima na zemlju i prekomjernim strujama. Detektira i prekida curenje struje u zemlju, obično poznato kao rezidualne struje, koje se mogu pojaviti zbog neispravnog ožičenja, oštećene izolacije ili neispravne električne opreme. Osim toga, štiti i od prekomjernih struja, koje mogu biti uzrokovane kratkim spojevima ili preopterećenim krugovima.
RCBO-i se često koriste u stambenim i poslovnim zgradama, kao i u industrijskim primjenama. Posebno su korisni u situacijama gdje je potrebna individualna zaštita strujnog kruga, kao što su kuhinje, kupaonice i druga područja gdje je vjerojatno da će električna oprema doći u kontakt s vodom.
| Naziv proizvoda | RCBO prekidač s diferencijalnom strujom |
| Broj modela | CMTB1LE-63 2P |
| Standard | IEC61009-1 |
| Nazivna struja In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poljaci | 2P |
| Nazivni napon Ue (V) | 230 V |
| Nazivna frekvencija | AC 50/60Hz |
| Nazivna kratkospojna snaga Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nazivni impulsni napon Uimp | 4000 V |
| Temperatura okoline | -20℃~+40℃ |
| Vrsta trenutnog otpuštanja | CD |
| Nazivna preostala radna struja In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Krivulja
Dimenzije obrisa i ugradnje (mm)
Prednost
1. Zaštita strujnih krugova od struje kratkog spoja
2. Zaštita strujnih krugova od struje preopterećenja
3. Zaštita od propuštanja struje u zemlju
Poljaci
Primjena
MCB se široko koristi u zgradarstvu, stambenim objektima, industrijskim primjenama, prijenosu električne energije.
Drugi
Pakiranje
3 komada po unutarnjoj kutiji, 60 komada po vanjskoj kutiji.
Dimenzije po vanjskoj kutiji: 41*21,5*41,5 cm
Glavna tržnica
Bliski istok, Afrika, Jugoistočna Azija, Južna Amerika, tržište Rusije... itd.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












