Mutai CMTB1-63 4P C krivulja Mcb minijaturni prekidač
Detalji o proizvodu
Minijaturni prekidač CMTB1-63 nudi zaštitu od kratkih spojeva i preopterećenja, a može se koristiti i za rijetke prijenose i pretvorbe elektroenergetskog sustava. S naprednim strukturnim dizajnom, pouzdanim performansama, visokom prekidnom moći i elegantnim izgledom, MCB je vrhunski proizvod. Njegovo kućište i dijelovi izrađeni su od materijala s jakom otpornošću na udarce i svojstvima usporavanja plamena.
| Naziv proizvoda | MCB |
| Broj modela | CMTB1-63 4P |
| Standard | IEC60898-1 |
| Potvrda | CE |
| Nazivna struja In (A) | 4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poljaci | 4P |
| Nazivni napon Ue (V) | 400/415 V |
| Nazivna frekvencija | AC 50/60Hz |
| Nazivna kratkospojna snaga Icn | 3000A/4500A |
| Nazivni impulsni napon Uimp | 4000 V |
| Temperatura okoline | -20℃~+40℃ |
| Vrsta trenutnog otpuštanja | C |
| Boja | Bijela + crvena |
| Servis | OEM i ODM |
Krivulja
Poljaci
Prednost
1. Zaštita strujnih krugova od struje kratkog spoja
2. Zaštita strujnih krugova od struje preopterećenja
3. Lijep dizajn i jednostavna instalacija
Primjena
MCB se široko koristi u zgradarstvu, stambenim objektima, industrijskim primjenama, prijenosu električne energije itd.
Drugi
Pakiranje
3 komada po unutarnjoj kutiji, 60 komada po vanjskoj kutiji.
Dimenzije po vanjskoj kutiji: 22*8,2*8 cm
Glavna tržnica
Bliski istok, Afrika, Jugoistočna Azija, Južna Amerika, tržište Rusije... itd.
Pitanja i odgovori
MCB je certificiran međunarodnim certifikatima kao što su CCC, CE i CB, te je podržan certifikatima sustava upravljanja ISO 9001 i ISO 14001.
Zašto odabrati nas
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













