Mutai CMTB1-63 3P MCB minijaturni prekidač
Detalji o proizvodu
Minijaturni prekidač CMTB1-63 može zaštititi uređaj od kratkog spoja i preopterećenja, a također se može koristiti za povremeni prijenos i pretvorbu napajanja. MCB je napredne strukture, pouzdanih performansi, visoke prekidne moći, elegantnog izgleda itd. Kućište i dijelovi izrađeni su od materijala koji nude otpornost na udarce i jaka svojstva usporavanja plamena.
| Naziv proizvoda | Minijaturni prekidač MCB |
| Broj modela | CMTB1-63 3P |
| Standard | IEC60898-1 |
| Potvrda | CE |
| Nazivna struja In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poljaci | 3P |
| Nazivni napon Ue (V) | 400/415 V |
| Nazivna frekvencija | AC 50/60Hz |
| Nazivna kratkospojna snaga Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nazivni impulsni napon Uimp | 4000 V |
| Temperatura okoline | -20℃~+40℃ |
| Vrsta trenutnog otpuštanja | CD |
| Boja | Bijela + crvena |
| Servis | OEM i ODM |
Krivulja
Poljaci
Prednost
1. S malom i kompaktnom veličinom, jednostavan za instalaciju
2. Značajka kratke struje, preopterećenja, visoke prekidne moći
3. mogu pružiti pouzdanu zaštitu od električnih kvarova i testirani su u skladu s međunarodnim sigurnosnim standardima.
Primjena
MCB proizvodi se široko koriste u zgradarstvu, stambenim objektima, industrijskim primjenama, prijenosu električne energije.
Drugi
Pakiranje
4 komada po unutarnjoj kutiji, 60 komada po vanjskoj kutiji.
Dimenzije po vanjskoj kutiji: 41*21,5*41,5 cm
Glavna tržnica
Tržište Bliskog istoka, Afrike, Jugoistočne Azije, Južne Amerike, Rusije.
Zašto odabrati nas
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













