Mutai CMTB1-63 2P 10A 16A 20A 25A 32A Mcb minijaturni prekidač
Detalji o proizvodu
Minijaturni prekidač CMTB1-63 nudi zaštitu od kratkih spojeva i preopterećenja, a može se koristiti i za rijetke prijenose i pretvorbe elektroenergetskog sustava. MCB ima napredni strukturni dizajn, pouzdane performanse, visoku prekidnu moć i elegantan izgled. Kućište i dijelovi izrađeni su od materijala s jakom otpornošću na udarce i svojstvima usporavanja plamena.
MCB je dizajniran u skladu sa standardima IEC/EN60898-1 i može se koristiti u 50/60Hz AC sustavima s nazivnim naponom od 230V/240V/400V/415V. Ima maksimalnu nazivnu struju od 63A i prikladan je za primjene koje zahtijevaju struje niže od ove granice.
| Naziv proizvoda | MCB |
| Broj modela | CMTB1-63 2P |
| Standard | IEC60898-1 |
| Potvrda | CE |
| Nazivna struja In (A) | 1A-63A |
| Poljaci | 2P |
| Nazivni napon Ue (V) | 400/415 V |
| Nazivna frekvencija | AC 50/60Hz |
| Nazivna kratkospojna snaga Icn | 3000A/4500A |
| Nazivni impulsni napon Uimp | 4000 V |
| Temperatura okoline | -20℃~+40℃ |
| Vrsta trenutnog otpuštanja | C |
| Boja | Bijela |
| Servis | OEM i ODM |
Krivulja
Poljaci
Prednost
1. Zaštita strujnih krugova od struje kratkog spoja
2. Zaštita strujnih krugova od struje preopterećenja
3. Lijep dizajn i jednostavna instalacija
Primjena
Minijaturni prekidači MCB su profesionalni i široko se koriste u zgradarstvu, stambenim objektima, industrijskim primjenama i prijenosu električne energije.
Drugi
Pakiranje
6 komada po unutarnjoj kutiji, 120 komada po vanjskoj kutiji.
Dimenzije po vanjskoj kutiji: 41*21,5*41,5 cm
Glavna tržnica
Naša glavna tržišta su u regijama poput Bliskog istoka, Afrike, Jugoistočne Azije, Južne Amerike, tržišta Rusije... itd.
Zašto odabrati nas
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













