CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A Minijaturni prekidač MCB
Detalji o proizvodu
Minijaturni prekidač CMTB1-63 ima funkciju zaštite od kratkog spoja i preopterećenja, a može se koristiti i za povremeni prijenos i pretvorbu napajanja. MCB ima napredne strukturne karakteristike, pouzdane performanse, visoku prekidnu moć, elegantan izgled itd. Kućište i dijelovi izrađeni su od materijala otpornog na udarce i snažnog usporavanja plamena.
| Naziv proizvoda | MCB |
| Broj modela | CMTB1-63 1P |
| Standard | IEC60898-1 |
| Potvrda | CE |
| Nazivna struja In (A) | 1-63A |
| Poljaci | 1P |
| Nazivni napon Ue (V) | 230/240/400/415 V |
| Nazivna frekvencija | AC 50/60Hz |
| Nazivna kratkospojna snaga Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nazivni impulsni napon Uimp | 4000 V |
| Temperatura okoline | -20℃~+40℃ |
| Vrsta trenutnog otpuštanja | C tip ili D tip |
| Boja | Bijela |
| Servis | OEM i ODM |
Krivulja
Poljaci
Prednost
1. Zaštita strujnih krugova od struje kratkog spoja
2. Zaštita strujnih krugova od struje preopterećenja
3. Lijep dizajn i jednostavna instalacija
Primjena
Minijaturni prekidači MCB se široko koriste u zgradarstvu, stambenim objektima, industrijskim primjenama, prijenosu električne energije itd.
Drugi
Pakiranje
12 komada po unutarnjoj kutiji, 240 komada po vanjskoj kutiji.
Dimenzije po vanjskoj kutiji: 41*21,5*41,5 cm
Glavna tržnica
Bliski istok, Afrika, Jugoistočna Azija, Južna Amerika, tržište Rusije... itd.
Zašto odabrati nas
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













