CMTB1-63H 4P Minijaturni prekidač Mcb visoke prekidne snage
Detalji o proizvodu
Minijaturni prekidač CMTB1-63 može zaštititi struju od kratkog spoja i preopterećenja, a također se može koristiti za povremeni prijenos i pretvorbu električne energije u sustavu. Minijaturni prekidač je bitna komponenta svakog električnog sustava, pružajući pouzdanu zaštitu od električnih opasnosti i osiguravajući siguran i učinkovit rad električnih krugova i uređaja.
| Naziv proizvoda | Minijaturni prekidač MCB |
| Broj modela | CMTB1-63 4P |
| Standard | IEC60898-1 |
| Potvrda | CE |
| Nazivna struja In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poljaci | 4P |
| Nazivni napon Ue (V) | 400/415 V |
| Nazivna frekvencija | AC 50/60Hz |
| Nazivna kratkospojna snaga Icn | 6000A |
| Nazivni impulsni napon Uimp | 4000 V |
| Temperatura okoline | -20℃~+40℃ |
| Vrsta trenutnog otpuštanja | CD |
| Boja | bijela i siva |
| Servis | OEM i ODM |
Poljaci
Primjena
Minijaturni prekidači MCB su profesionalni i široko se koriste u zgradarstvu, stambenim objektima, industrijskim primjenama i prijenosu električne energije.
Prednost
1. Zaštita strujnih krugova od struje kratkog spoja
2. Zaštita strujnih krugova od struje preopterećenja
3. Visoka prekidna moć
4. Lijep dizajn i jednostavna instalacija
Drugi
Pakiranje
3 komada po unutarnjoj kutiji, 60 komada po vanjskoj kutiji.
Dimenzije po vanjskoj kutiji: 41*21,5*41,5 cm
Pitanja i odgovori
Mutai je kvalificiran s ISO 9001, ISO14001 certifikatima sustava upravljanja, a proizvodi imaju CCC, CE, CB ... itd. certifikate.
Glavna tržnica
Proizvodi su dobrodošli od strane kupaca, posebno na Bliskom istoku, u Africi, Jugoistočnoj Aziji, Južnoj Americi i na tržištu Rusije.
1. Glavni proizvodi: MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, kontaktor... itd.
2. Zaokružen industrijski lanac od proizvodnje komponenti do montaže, testiranja i rutinske kontrole proizvoda.
3. S certifikatima sustava upravljanja ISO 9001 i ISO14001, proizvodi su kvalificirani međunarodnim certifikatima CCC, CE, CB.
4. Profesionalni tehnički tim, može pružiti OEM i ODM uslugu, može ponuditi konkurentnu cijenu.
5. Brzo vrijeme isporuke i dobra postprodajna usluga.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













